W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Volkswagen Polo | LPG Majster S03E43
Volkswagen Polo

Volkswagen Polo | LPG Majster S03E43

Volkswagen Polo V generacji produkowany był w latach 2009-2017. Pod względem stylistycznym ten samochód został przeprojektowany według filozofii którą zastosowano wcześniej w modelach Scirocco oraz Golf.

Volkswagena Scirocco możecie zobaczyć TU

Polo V zaprojektował Waltera de Sliva. Projektant samochodowy z Włoch, obecnie projektuje samochody dla wszystkich marek Volkswagena. Model powstał na tej samej platformie podłogowej co Volkswagen A5, tak jak m.in. Audi A1, Skoda Fabia trzeciej generacji oraz Seat Ibiza czwartej generacji.

Oferowany w wariantach trzy- i pięciodrzwiowego hatchbacka oraz czterodrzwiowego sedana. Auto poddano faceliftingowi w roku 2014. prawdopodobnie dlatego Volkswagen Polo V zdobył tytuł Europejskiego Samochodu Roku 2010 oraz Światowego Samochodu Roku.

W Naszym egzemplarzu Volkswagena Polo z 2018 z silnikiem 1.0 TSI o mocy 95 koni mechanicznych zamontowaliśmy kompletną instalację KME. Tym samochodem aktualnie jeździ Mariusz Gąszczak, Doradca Techniczy województwa Dolnośląskiego i Wojewódzkiego. To właśnie Mariusza poznacie w następnej części dotyczących technicznych aspektów tego auta, ale na to musicie jeszcze chwilę poczekać.

Sercem kompletnej instalacji KME jest sterownik KME NEVO-SKY DIRECT 2 z systemem DYNAMIC.
Reduktor TUR zapewnia odpowiednią konwersję gazu w fazę lotną prosto do trzech wtryskiwaczy FENIX Polskiej produkcji.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem
w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.