W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Moduł OBD w programie KME NEVO-SKY 5.0.7.5 cz3
Logo Akademia KME-Reduktory

Moduł OBD w programie KME NEVO-SKY 5.0.7.5 cz3

Moduł OBD w programie KME NEVO-SKY 5.0.7.5 cz3

W tym materiale zapoznasz się z kolejnymi możliwościami modułu OBD sterowników z rodziny KME NEVO-SKY zakładka Bieżące odczyty – skrót klawiszowy Shft+F1.

Zobacz również:
Część 1
Część 2

Zaawansowane sterowniki gazowe z rodziny KME NEVO-SKY posiadają wbudowany moduł OBD.
Są to następujące typy sterowników gazowych:

Sterowniki te dają możliwość komunikacji ze sterownikiem benzynowym wykorzystując interfejs diagnostyczny OBDII (On-Board Diagnostics).

Pamiętaj!!! W samochodach z klapką na złączu OBD (klapką z elektrycznymi połączeniami) należy usunąć klapkę przed zlutowaniem przewodów modułu OBD.

W dzisiejszym filmie omówimy poszczególne sekcje w zakładce:

– Korekty
– Sekcja tryb pracy układu paliwowego
– Temperatura katalizatora
– Ogólne
– Czujniki tlenu
– Ciśnienie paliwa
– Inny

W niektórych autach część parametrów może być niedostępna do odczytu przy użyciu standardowych metod. W sterownikach NEVO-SKY na bieżąco rozbudowujemy możliwości odczytu danych z OBD, tak aby dostarczyć użytkownikowi informacje, które wcześniej nie były dostępne. Pamiętaj!!! W niektórych przypadkach dane odczytane z OBD mogą być nieprawidłowe lub mogą zawierać nierzeczywiste wartości.
Należy zawsze weryfikować poprawność odczytów.