W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Moduł OBD w programie KME NEVO-SKY 5.0.6.0 Cz2.
Logo Akademia KME-Reduktory

Moduł OBD w programie KME NEVO-SKY 5.0.6.0 Cz2.

Moduł OBD. W tym materiale zapoznasz się z możliwościami modułu OBD sterowników z rodziny KME NEVO-SKY.

Jeśli interesują Cię informacje, o których mówimy w Akademii KME zapraszamy do subskrypcji i włączenia powiadomień. Dostaniesz informację o publikacji kolejnej części.

Zaawansowane sterowniki gazowe z rodziny KME NEVO-SKY posiadają wbudowany moduł OBD. Dają one możliwość komunikacji ze sterownikiem benzynowym wykorzystując interfejs diagnostyczny OBDII (On-Board Diagnostics).

Zaawansowane sterowniki gazowe z rodziny KME NEVO-SKY posiadają wbudowany moduł OBD. Są to następujące typy sterowników gazowych:

  1. KME NEVO-SKY DIRECT
  2. KME NEVO-SKY MAX
  3. KME NEVO-SKY JET OBD MINI
  4. KME NEVO-SKY JET OBD
  5. KME NEVO-SKY JET EXPERT

Sprawdź poprzednią część o module OBD TU

Pamiętaj!!! W samochodach z klapką na złączu OBD (klapką z elektrycznymi połączeniami) należy usunąć klapkę przed zlutowaniem przewodów modułu OBD.

W programie KME NEVO-SKY 5.0.6.0 zakładka OBD, strona Sterownik OBD zawiera informacje o połączeniu ze sterownikiem samochodowym, wykrytych sterownikach oraz opcje wpływające na sposób nawiązywania komunikacji.

Pamiętaj!!! Niefabryczne akcesoria używające OBD do pracy (np. head-up display lub wyświetlacz wielofunkcyjny) mogą nie działać prawidłowo gdy instalacja gazowa będzie połączona z OBD.

Dodatkowo, więcej materiałów na temat programu KME NEVO-SKY znajdziesz w serii filmów „AKADEMIA KME

Jeśli zastanawiasz się gdzie założyć kompletną instalacje do Swojego samochodu, już spieszymy z podpowiedzą! Na zakończenie na naszej stronie znajdziesz mapę warsztatów partnerskich, znajdź warsztat w swojej okolicy, skontaktuj się z nim i umów na wizytę!