W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Moto-System Jakub Ekiert | LPG Majster Sezon 4
Moto System Jakub Ekiert

Moto-System Jakub Ekiert | LPG Majster Sezon 4

MOTO-SYSTEM JAKUB EKIERT – Warsztat samochodowy , który oferuje swoje usługi na terenie województwa dolnośląskiego.

Jakub jest świetnym fachowcem który swoją historię zaczął od przełamania niechęci do instalacji gazowych. Warto zauważyć, że Kuba nie uznawał gazu jako paliwa alternatywnego. W efekcie historia z instalacjami gazowymi zaczęła się od źle splanowanej głowicy do rajdowej Skody. Całość historii opowie Wam sam Jakub!

“Jesteśmy firmą, która zajmuje się montażem i serwisem instalacji gazowych w samochodach osobowych. Montażem zajmuje się sam właściciel z długoletnim doświadczeniem. Kompletujemy instalacje indywidualnie dla każdego samochodu opierając się na podzespołach największych polskich producentów, takich jak: LPGTECH, STAG, KME Gwarantuje to bezproblemowy serwis na terenie całego kraju.

Warsztat świadczy wysoką jakość wykonania, estetykę, komfort i bezpieczeństwo eksploatacji. Proponowane przez nas instalacje gazowe charakteryzuje niezawodność działania i pewność pracy na LPG, dlatego wysokie moce i dobre osiągi nie są dla nas problemem.”

Moto-System to nasz Autoryzowany Warsztat. Ten i wiele innych w całej Polsce możecie znaleźć na naszej mapie Warsztatów Partnerskich
ZNAJDŹ WARSZTAT w Swojej okolicy

Wszystkie warsztaty dostarczają najwyższej jakości komponenty do montażu autogazu, dzięki temu zyskali sympatię i szacunek klientów. Oni natomiast wiedzą, że oryginalna, markowa najlepsza w swojej klasie instalacja gazowa, zostanie zamontowana precyzyjnie przez zdolnego i doświadczonego Montażystę.

MOTO-SYSTEM Jakub Ekiert
Adres: Wolności 26, 58-500 Jelenia Góra
Telefon: 695 663 555