W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Opel Vectra 2.5 V6 Sport | LPG Majster Sezon 4
Opel Vectra B

Opel Vectra 2.5 V6 Sport | LPG Majster Sezon 4

OPEL VECTRA B to już 24 latek z poprzecznie umieszczonym motorem V6. W rzeczywistości to chyba już zabytkowa zabawka.
Tymczasem jesteśmy w samym centrum Jeleniej Góry w warsztacie MOTO-SYSTEM.

Co do samego samochodu to wyjątkowy Opel Vectra… Kariera drugiej generacji Vectry (zwanej też Vectrą B) rozpoczęła się w 1995 roku. Poprzedziły ją ponad czteroletnie prace projektowe, które pochłonęły kwotę 2,5 miliardów ówczesnych marek. Ich efektem było znaczące zaokrąglenie (znakomita aerodynamika) i uatrakcyjnienie sylwetki samochodu. W 1999 roku, konstruktorzy poddali samochód drobnym zmianom. Produkcja Vectry B została zakończona w roku 2002. W Wielkiej Brytanii model sprzedawano już jako Vauxhall Vectra, a nie jako Cavalier, jak jego poprzednik.

“Jesteśmy firmą, która zajmuje się montażem i serwisem instalacji gazowych w samochodach osobowych. Montażem zajmuje się sam właściciel z długoletnim doświadczeniem. Stąd kompletujemy instalacje indywidualnie dla każdego samochodu opierając się na podzespołach największych polskich producentów, takich jak: LPGTECH, STAG, KME Gwarantuje to bezproblemowy serwis na terenie całego kraju.

Warsztat świadczy wysoką jakość wykonania, estetykę, komfort i bezpieczeństwo eksploatacji. Proponowane przez nas instalacje gazowe charakteryzują się niezawodnością działania i pewnością pracy na LPG, dlatego wysokie moce i dobre osiągi nie są dla nas problemem.”

Moto-System to nasz Autoryzowany Warsztat. Więc ten i wiele innych w całej Polsce możecie znaleźć na naszej mapie Warsztatów Partnerskich
ZNAJDŹ WARSZTAT w Swojej okolicy

Wszystkie warsztaty dostarczają najwyższej jakości komponenty do montażu autogazu, dzięki temu zyskali sympatię i szacunek klientów. Oni natomiast wiedzą, że oryginalna, markowa najlepsza w swojej klasie instalacja gazowa, zostanie zamontowana precyzyjnie przez zdolnego i doświadczonego Montażystę.

MOTO-SYSTEM Jakub Ekiert
Adres: Wolności 26, 58-500 Jelenia Góra
Telefon: 695 663 555