W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Nowości w programie KME NEVO-SKY 5.0.6.3
Logo Akademia KME-Reduktory

Nowości w programie KME NEVO-SKY 5.0.6.3

W dzisiejszym odcinku przedstawiamy nowe oprogramowanie KME NEVO-SKY 5.0.6.3 z dnia 25.07.2023 do obsługi sterowników gazowych z rodziny NEVO-SKY (DIRECT, MAX, JET, SUN).

W najnowszej aktualizacji w sterownikach wtrysku gazu dedykowanych dla silników z pośrednim wtryskiem [MPI] dodano obsługę nowych wtryskiwaczy gazowych “KME HAWK BASIC (2ohms)” i “KME HAWK BASIC PLUS (2ohms)”.
Są to wtryskiwacze budżetowe (w niższej cenie) w rodzinie wtryskiwaczy KME W2 HAWK. Jest to odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku komponentów instalacji LPG na świecie.

Zmieniono nazwę wtryskiwaczy gazowych “KME HAWK (1ohm)” na “KME HAWK PREMIUM (1ohm)” w celu ujednolicenia nazewnictwa całej rodziny wtryskiwaczy HAWK.

Dodano plik “.pdf” z dokumentacją do nowego czujnika ciśnienia gazu “CCT6 ANALOG (5.5 bar)”
Czujnik ten charakteryzuje się rozszerzonym zakresem pomiaru ciśnienia z reduktora gazu – do 5,5 bara (dotychczas były to urządzenia mierzące ciśnienie do 4.0 bara). Czujnik CCT6 ANALOG (5.5 bar) ma zastosowanie w autach z turbina o dużym stopniu doładowania.

Rekomendujemy zastosowanie czujnika do aut o doładowaniu powyżej 1 bara, czyli powyżej 2 bar ciśnienia absolutnego w kolektorze dolotowym.
Montaż czujnika CCT6 ANALOG 5.5BAR jest również zalecany w przypadku zastosowania reduktora zmiennociśnieniowego (adaptacyjnego), którego ciśnienie wyjściowe zwiększa się wraz z ciśnieniem w kolektorze dolotowym.