W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  O linii NEVO-SKY JET
Logo Akademia KME-Reduktory

O linii NEVO-SKY JET

Przedstawiamy Wam linie produktów KME NEVO-SKY JET, kompleksowe rozwiązanie dla silników z wtryskiem pośrednim aż do 8 cylindrów.

Przedstawiamy nową linie produktów JET w rodzinie NEVO-SKY. Linia ta przeznaczona jest do nowoczesnych silników z wtryskiem pośrednim. Jest następcą rodziny NEVO.

W skład linii wchodzą:

  • Sterownik JET OBD MINI – współpracujący z modułem OBD dedykowany do silników z liczbą cylindrów do 4.
  • Sterownik JET ECO – dedykowany do silników z liczbą cylindrów do 4.
  • Sterownik JET BASIC – dedykowany do silników z liczbą cylindrów do 8.
  • Sterownik JET OBD – współpracujący z modułem OBD, co ułatwia regulację systemu gazowego.
  • Sterownik JET EXPERT – najbardziej zaawansowany sterownik posiadającym 2 kanały emulacji z wbudowanym emulatorem poziomu paliwa, dedykowany do najbardziej wymagających samochodów.

Linia JET zbudowana jest na platformie SKY. Sterowniki oferowane są w wersji 4, 6 i 8 cylindrów. Wszystkie sterowniki z rodziny NEVO-SKY obsługiwane są jednym oprogramowaniem KME NEVO-SKY, czyli na tym samym co MAX, czy DIRECT. Linia sterowników JET wpisuje się w tą samą, prostą ideę automatycznej kalibracji w 5 krokach co rodzina NEVO.

Oprócz tego linia JET posiada wszystkie zaawansowane mechanizmy rodziny NEVO-SKY takie jak korekty liniowe, cztery 3-wymiarowe mapy korekt wtrysku gazu i 3-wymiarową mapę dodawania benzyny.
Dzięki zwiększonej precyzji działania doskonale radzi sobie silnikami z dotryskami benzyny. Linia JET posiada to samo niezawodne i dodatkowo uszczelniane złącze co sterowniki DIRECT i MAX.