W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Procedura Auto Setup w sterownikach KME NEVO SKY DIRECT
Logo Akademia KME-Reduktory

Procedura Auto Setup w sterownikach KME NEVO SKY DIRECT

Procedura Auto-Setup w sterownikach z rodziny KME NEVO-SKY DIRECT – dla silników z wtryskiem bezpośrednim

W tym materiale zapoznasz się z procedurą automatycznego strojenia instalacji gazowej dostępnej w zakładce Kalibracja-> Auto Setup.

Procedura Auto-Setup powinna być przeprowadzona przy temperaturze reduktora większej niż 50°C.
Zaleca się również, aby przeprowadzić Auto-Setup w stabilnych warunkach pracy silnika i bez aktywnych systemów mogących zauważalnie wpływać na czas wtrysku takich jak nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie foteli/kierownicy/szyb. Należy unikać także kręcenia kierownicą oraz zmiany biegów (szczególnie w skrzyni automatycznej).

Pierwsza cześć “Konfiguracji Podstawowej” możesz znaleźć TU

Druga część ” Konfiguracji Podstawowej możesz znaleźć TU

Więcej na temat Testów instalacji w Zakładce “Diagnostyka” w programie KME NEVO-SKY z pewnością znajdziesz TU

Natomiast więcej na temat procesu strojenia automatycznego, znajdziesz pod TYM linkiem:

SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należy linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY. Oprogramowanie to zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY służący do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. Diagnostyka systemów generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, dlatego by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzana bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut. Dzięki temu strojenie automatyczne jest jeszcze prostsze, a testy instalacji błyskawicznie wykazują błędy, które dzięki systemowi diagnostyki można łatwo wychwycić.
Więcej na temat diagnostyki systemów z rodziny NEVO-SKY, znajdziesz pod TYM linkiem

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET) z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi

Niektóre auta ( takie jak Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. Jest to najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można jej użyć w każdym aucie. Wersje RL są dostępne na zamówienie.