W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Seat Alhambra | LPG Majster S03E53
Seat Alhambra

Seat Alhambra | LPG Majster S03E53

18 letni Seat Alhambra idealnie nadaje się do gazu!

W tym modelu sercem jest KME NEVO – Stary sprawdzony system. Gdyby był montowany dzisiaj, zapewne sterownikiem zostałby KME NEVO-SKY JET. Reduktor TUR i wtryskiwacze FENIX bezbłędnie działają w tym samochodzie już ładnych parę lat.

LPG majster jest posiadaczem jednego z takich samochodów. Seat Alhambra z 2004 roku to jeden z najlepszych rozwiązań pod kątem porównania jakości, funkcjonalności do ceny.

Mieści 7 osób albo jedną dużą nierozkładalną kanapę. Genialne rozwiązanie na rodzinne wypady i gdy potrzebujesz przewieźć coś naprawdę dużego zachowując przy tym wygląd samochodu osobowego.

Produkowany od roku 1996, duży, siedmioosobowy van (segment K). Seata Alhambrę stworzono w kooperacji koncernu Volkswagen (auto produkuje firma AutoEuropa na zlecenie Volkswagena), który jest właścicielem Seata, z Fordem. Rezultatem tej współpracy nie był jedynie Seat Alhambra, ale również jego modele bliźniacze: Volkswagen Sharan oraz Ford Galaxy. Nazwa modelu wywodzi się od miana sławnej twierdzy kalifów mauretańskich w Hiszpanii. Alhambrę poddano obszernemu faceliftingowi w roku 2000. Drugą generację modelu zaprezentowano w roku 2010. Dotychczas wyprodukowano blisko 250 tys. egzemplarzy Alhambry.