W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Specjalna korekta na przełączanie systemu KME NEVO-SKY DIRECT dla EZP.
Logo Akademia KME-Reduktory

Specjalna korekta na przełączanie systemu KME NEVO-SKY DIRECT dla EZP.

Specjalna korekta na przełączanie systemu KME NEVO-SKY DIRECT dla EZP.

W tym materiale zapoznasz się ze specjalną korektą liniową na przełączanie systemu KME NEVO-SKY DIRECT na gaz. W przypadku zastosowania emulatora zaworu pompy EZP należy zastosować tą specjalną korektę. Stosując instalację KME NEVO-SKY DIRECT z zewnętrznym emulatorem zaworu pompy EZP konieczne jest użycie dodatkowej korekty w momencie przełączania na gaz.

Specjalna korekta ta dostępna jest na zakładce Korekty [F12] strona UNI1. Jej brak powoduje, że w chwili przełączania na gaz mieszanka jest za bogata. Korekta na przełączanie dla EZP jest specjalnym trybem korekty uniwersalnej 1 (UNI1). Dostosowanej w celu łatwego dobrania wartości korekcji na przełączanie paliw z emulatorem EZP. Poniżej znajdziesz link do artykułu o korektach liniowych.

Z pewnością Korekty liniowe są najprostszym sposobem wprowadzania korekt na dawkę gazu. W oknie Korekty dostępne są liniowe korekty dawki gazu w zależności od wielu parametrów. Każdą korektę można włączyć/wyłączyć zaznaczając opcję Włącz korektę oraz przywrócić jej ustawienia standardowe przyciskiem Standard. Włączenie danej korekty widoczne jest poprzez podświetlenie na żółto odpowiedniego pola na pasku FUNC przy panelu odczytów, zmianie koloru na pasku aktualnych wartości korekt, oraz zmianie koloru zakładki w oknie Korekty. Dla korekt na temperaturę gazu oraz temperaturę reduktora, można wybrać predefiniowane wartości korekty (standard/małe/średnie/duże).

Więcej materiałów na temat programu KME NEVO-SKY znajdziesz w serii filmów „AKADEMIA KME

Jeśli zastanawiasz się gdzie założyć kompletną instalacje do Swojego samochodu, już spieszymy z podpowiedzą! Na zakończenie na naszej stronie znajdziesz mapę warsztatów partnerskich, znajdź warsztat w swojej okolicy, skontaktuj się z nim i umów na wizytę!