W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 +48 (42) 611 82 52 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Zakładka Mapy Korekt w programie KME NEVO-SKY 5.0.5.0
Logo Akademia KME-Reduktory

Zakładka Mapy Korekt w programie KME NEVO-SKY 5.0.5.0

Zakładka Mapy korekt w programie KME NEVO-SKY W tym materiale zapoznasz się z Mapami korekt dostępnymi w zakładce Kalibracja-Mapy korekt – skrót klawiszowy [F11].

Dla bardziej zaawansowanych silników ustawienie mieszanki gazowej za pomocą Modelu i korekt liniowych może być niewystarczające. W takim przypadku aby prawidłowo wyregulować system należy użyć trójwymiarowych Map korekt. Za pomocą map korekt możliwe jest wprowadzenie bardziej zaawansowanych ustawień.
Na przykład, jeśli dla wysokich obrotów dawka gazu powinna być inna dla małych obciążeń a inna dla dużych, wówczas korekty obrotów można uzależnić od czasu wtrysku benzyny (dawki benzyny) i doregulować wtrysk gazu niezależnie w każdym zakresie.

SYSTEM EKSPERCKI SKY Rodzina NEVO-SKY, do której należy linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY. Oprogramowanie to zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY służący do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. Diagnostyka systemów generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, dlatego by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki.

Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzaną bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut. Dzięki temu strojenie automatyczne jest jeszcze prostsze, a testy instalacji błyskawicznie wykazują błędy, które dzięki systemowi diagnostyki można łatwo wychwycić.

Więcej na temat diagnostyki systemów z rodziny NEVO-SKY, znajdziesz TU

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET) z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Niektóre auta (takie jak Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. Jest to najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można jej użyć w każdym aucie.