W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Toyota Tacoma – Polecany Warsztat | LPG majster S03E67
Toyota Tacoma

Toyota Tacoma – Polecany Warsztat | LPG majster S03E67

Toyota Tacoma to świetny przykład samochodu, który przyjechał do nas ze stanów i został zagazowany.

Toyota Tacoma to średniej wielkości samochód użytkowy typu pick-up produkowany przez japoński koncern. Auto pojawiło się w 1995 roku i miał przeznaczony w dużej mierze na rynek północnoamerykański.
Montowano do niej topowy silnik V6, 18-calowe felgi oraz sportowe i obniżone zawieszenie. W trakcie kolejnych lat produkcji, dokonywano drobnych zmian związanych zarówno z przemodelowaniem niektórych elementów nadwozia, wnętrza jak i rozwiązań technicznych oraz wyposażenia.

VANOS założył do tego samochodu kompletną instalację, ale złożona aż z 3 sterowników. Do wtrysku pośredniego Łukasz wykorzystał sterownik KME NEVO-SKY JET OBD. Dla wtrysku bezpośredniego użył dwóch sterowników KME NEVO-SKY DIRECT 2 w systemie MASTER-SLAVE. Dodatkowo intotną informacją jest aż dwanaście wtryskiwaczy. Skutecznie dozują gaz sprawiając, że następnym razem zostawicie trochę mniej złotówek na stacjach benzynowych.

Za dobór i strojenie instalacji do twojego samochodu odpowiedzialny jest założyciel i właściciel salonu Łukasz Dymarski. Na zakończenie, jeśli zastanawiasz się nad montażem, wyborem samochodu pod instalację LPG – zadzwoń bezpośrednio Łukasza. Wyczerpująco odpowie on na każde pytanie związane nie tylko z LPG ale i ogólnie z motoryzacją.

Łukasz prowadzi Swój kanał  Vanos Serwis  gdzie możecie zostawić mu łapkę pod najnowszym filmem! Warsztat VANOS, jak i wiele innych dołączyły już do grona warsztatów Autoryzowanych sieci KME.

ZNAJDŹ WASZTAT W POLSCE

Jeśli jesteś z okolić Gdańska serdecznie zapraszamy do kontaktu z Łukaszem

VANOS Serwis

Miałki Szlak 121
80-717 Gdańsk

Strona:

https://www.vanos.com.pl/
+48 512 310 045