W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Skoda Rapid – Polecany Warsztat | LPG majster S03E65
Skoda Rapid

Skoda Rapid – Polecany Warsztat | LPG majster S03E65

Skoda Rapid osiągnęła już ponad 200tyś przebiegu na gazie i akurat podczas naszego przyjazdu do VANOS, przyjechała na przegląd.

Złożyło się idealnie, dzięki temu Łukasz mógł Wam pokazać i opowiedzieć o bezpośrednim wtryski i kompletnej instalacji KME NEVO-SKY DIRECT 2. Ta konkretna Skoda Rapid nie ma lekkiego życia bo jeździ na taksówce, więc oszczędność i bezawaryjność były kluczowe dla firmy
Dlaczego Łukasz zdecydował się na kompletną instalację KME? O tym dowiecie się z tego filmu.

Za dobór i strojenie instalacji do twojego samochodu odpowiedzialny jest założyciel i właściciel salonu Łukasz Dymarski. Jeżeli zastanawiasz się nad montażem, wyborem samochodu pod instalację LPG – zadzwoń bezpośrednio Łukasza. Wyczerpująco odpowie on na każde pytanie związane nie tylko z LPG ale i ogólnie z motoryzacją.

Łukasz prowadzi Swój kanał  Vanos Serwis  gdzie możecie zostawić mu łapkę pod najnowszym filmem! Warsztat VANOS, jak i wiele innych dołączyły już do grona warsztatów Autoryzowanych sieci KME.

ZNAJDŹ WASZTAT W POLSCE

Jeśli jesteś z okolić Gdańska serdecznie zapraszamy do kontaktu z Łukaszem

VANOS Serwis

Miałki Szlak 121
80-717 Gdańsk

Strona:

https://www.vanos.com.pl/
+48 512 310 045

https://youtu.be/_bLEKyQ5L_s