W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Volkswagen ATLAS | LPG Majster S02E72

Volkswagen ATLAS | LPG Majster S02E72

Volkswagen ATLAS znany również pod nazwą Volkswagen Teramont to osobowy SUV przeznaczony na rynek Ameryki Północnej i Chin. To największy SUV w ofercie amerykańskiego Volkswagena.

Volkswagen Atlas występuje w dwóch wersjach silnikowych. Dwulitrowy, czterocylindrowy silnik o mocy 238 KM oraz 3,6-litrowa V-szóstka o mocy 280 KM. Ten konkretny model to V6 z napędem V6Motion. Niewiele informacji można znaleźć o tych autach w polskim Internecie. Powód jest prosty, dlatego, że bardzo mało tych samochodów jeździ po polskich drogach.

W samochodzie zainstalowany jest kompletny system KME NEVO-SKY DIRECT na który składają się dwa sterowniki DIRECT, reduktor Gold GT i wtryskiwacze FENIX.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.