W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Nissan Qashqai 2021 | LPG Majster S02E73
Nissan Qashqai 2021

Nissan Qashqai 2021 | LPG Majster S02E73

Nissan Qashqai jest produkowany od roku 2007 i należy do segmentu kompaktowych SUV-ów. W zamyśle miał być połączeniem miejskiego auta terenowego z samochodem segmentu C. W chwili wprowadzenia na rynek model był najmniejszym i najmłodszym SUV-em japońskiej marki.

Szklany dach w Nissanie daje bardzo duże wrażenie przestrzeni, a wnętrze jest bardzo estetyczne. Nowy Qashqai to dla Nissana bardzo ważny samochód, który musi się zmierzyć choćby z popularnym Tiguanem.

W prezentowanym wam Nissanie mamy wersje 140 konną, ale jest też mocniejsza 158 konna wersja. Tematy silników nowoczesnych i bezpośrednim wtrysku turbodoładowanym na przykładzie silnika TCe 1.3 Omówiliśmy TU. Silnik w Nissanie występuje w wariantach od 102 do 158KM.

Gabarytami Nissan Qashqai plasuje się między większym Volkswagenem Tiguanem a mniejszą Skodą Karoq. W prezentowanym egzemplarzu sercem kompletnej instalacji KME jest Sterownik DIRECT, reduktor SILVER i wtryskiwacze FENIX.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

Wtryskiwacze FENIX

Wtryskiwacze Fenix to przede wszystkim szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów. Równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów..