W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Wtrysk bezpośredni a Instalacja LPG | LPG MAJSTER S02E24

Wtrysk bezpośredni a Instalacja LPG | LPG MAJSTER S02E24

Wtrysk bezpośredni a instalacja LPG? Na to pytanie postara się odpowiedzieć, w rozmowie z LPG Majstrem, doradca techniczny KME – Daniel Kosowski.

Wielu kierowców zadaje sobie pytanie, czy jeśli posiadają samochód z wtryskiem bezpośrednim benzyny, to czy mogą zainstalować do nich instalacje LPG? Czy eksploatacja takiej instalacji nie wpłynie negatywnie na moc, trwałość i przede wszystkim kulturę pracy silnika? Jakie samochody chętniej a jakie mniej chętnie przyjmują instalację LPG?

Te pytania prawdopodobnie dręczą wielu posiadaczy samochodów posiadających wtrysk bezpośredni.

Do tego zadania bardzo dobrze nadaje się kompletny system KME DIRECT z linii NEVO-SKY

Tu znajdziesz listę silników z wtryskiem bezpośrednim

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. Z pewnością jest to system dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Jest to prosty i szybki sposób pomagający w ustawieniu większości samochodów.

Auto-setup
SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należy linia produktów JET, współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY, które zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY. Służy on do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. System ten generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzaną bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut.

Reduktor TUR, który pozwala na uzyskanie stabilnego ciśnienia LPG w pełnym zakresie mocy. W związku z tym zapewnia płynną i dynamiczną jazdę przy optymalnym zużyciu paliwa gazowego.

Osiągniecie tak dużej wydajności przy jego niewielkich rozmiarach uzyskano dzięki poprowadzeniu w nowy sposób kanałów po stronie wodnej oraz gazowej reduktora TUR 6. Na koniec, dodatkowym atutem jest wprowadzenie zaworu regulacyjnego w postaci klapki.