W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Fiat 500X | LPG MAJSTER S02E23
Fiat 500X

Fiat 500X | LPG MAJSTER S02E23

Fiat 500X z trzy cylindrowym turbo doładowanym silnikiem na wtrysku bezpośrednim nosi nazwę 1.0 FireFly

Turbo wyposażyliśmy w kompletny uniwersalny system zasilania LPG-KME Nevo Sky Direct 2. Jest to system stworzony przez polskich inżynierów, który charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem regulacji, dzięki czemu współpracuje z większością najnowocześniejszych silników także po tuningu.

Fiat 500X wchodzi w skład konglomeratu Stellantis, co w rezultacie mówi nam, że takie same silniki mogą się pojawić w: JEEP, DODGE, CHRYSLER, ALFA ROMEO. Instalacje KME produkujemy całkowicie w Polsce.

W prezentowanym egzemplarzu pracuje kompletny system KME DIRECT z linii NEVO-SKY

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. Z pewnością jest to system dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Jest to prosty i szybki sposób pomagający w ustawieniu większości samochodów.

Auto-setup
SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należny linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY, które zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY. Służy on do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. System ten generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzana bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut.

Reduktor TUR, który pozwala na uzyskanie stabilnego ciśnienia LPG w pełnym zakresie mocy. W związku z tym zapewnia płynną i dynamiczną jazdę przy optymalnym zużyciu paliwa gazowego.

Osiągniecie tak dużej wydajności przy jego niewielkich rozmiarach uzyskano dzięki poprowadzeniu w nowy sposób kanałów po stronie wodnej oraz gazowej reduktora TUR 6. Na koniec, dodatkowym atutem jest wprowadzenie zaworu regulacyjnego w postaci klapki.