W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Zakładka Mapa w programie KME NEVO-SKY 5.0.5.0
Logo Akademia KME-Reduktory

Zakładka Mapa w programie KME NEVO-SKY 5.0.5.0

Zakładka Mapa w programie KME NEVO-SKY 5.0.5.0

W tym materiale zapoznasz się z zakładką Mapa dostępnym w zakładce Kalibracja-Mapa. Skrót klawiszowy [F10].

Zakładka Mapa przedstawia zebrane punkty map podczas jazdy na benzynie oraz po przełączeniu systemu na gaz. To okno jest szczególnie przydatne podczas jazdy testowej, gdy prowadzona jest kalibracja systemu gazowego.
Jeśli interesują Cię informacje, o których mówimy w Akademii KME zapraszamy do subskrypcji i włączenia powiadomień, abyś dostał informację o publikacji kolejnej części.

SYSTEM EKSPERCKI SKY Rodzina NEVO-SKY, do której należy linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY. Oprogramowanie to zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY służący do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. Diagnostyka systemów generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, dlatego by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki.

Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzaną bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut. Dzięki temu strojenie automatyczne jest jeszcze prostsze, a testy instalacji błyskawicznie wykazują błędy, które dzięki systemowi diagnostyki można łatwo wychwycić.

Więcej na temat diagnostyki systemów z rodziny NEVO-SKY, znajdziesz TU

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET) z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Niektóre auta (takie jak Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. Jest to najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można jej użyć w każdym aucie.