W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  4dzik na LPG, ile to pali?
4dzik ile to pali

4dzik na LPG, ile to pali?

Kierowca i konstruktor samochodów rallycrossowych – Maciej Manejkowski, zdecydował się na montaż kompletnej instalacji KME LPG do swojego Forda F-250 którego pieszczotliwie nazwał 4dzik, ponieważ jest to pojazd wyjątkowy ze względu na zakres przeróbek jakim został poddany.

Zużycie benzyny jakim legitymuje się 4dzik potrafi przekraczać 40l na sto kilometrów. Zatem jeżdżenie na alternatywnym paliwie jakim bez wątpienia jest LPG, pozwala właścicielowi poczynić znaczne oszczędności.

Sercem instalacji jest niezawodny sterownik do wtrysku pośredniego – Sterownik JET EXPERT do silników z liczbą cylindrów do 8. Dwa potężne Reduktory GOLD GT do systemów sekwencyjnego wtrysku gazu do silników o mocy 250kW (340KM). Zasilany rurką miedzianą o średnicy fi 8. Iglicowy zawór regulacyjny i zewnętrzny zawór bezpieczeństwa.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.