W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Ford S-Max – Więcej mocy z instalacją LPG?
Ford S-Max na hamowni

Ford S-Max – Więcej mocy z instalacją LPG?

Samochód po założeniu instalacji może mieć więcej mocy? Jasne! Karol Świtek z Autoryzowanego warsztatu KME jest posiadaczem Forda S-Max o którym zrobiliśmy film. W tym momencie samochód wyposażony jest w kompletną instalacje KME która zapewniła mu przyrost mocy. Ford S-MAX to rodzinny samochód, w którym komfort idzie w parze z wydajnością i (przez instalację gazową) osiągami. Dzięki Sterownikowi KME NEVO-SKY JET EXPERT i reduktorowi EXTREME można

Firma Auto-Gaz Serwis w Lublinie to profesjonalizm poparty ponad 20 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i montażu instalacji gazowych w samochodach.

Ford S-MAX | LPG Majster Sezon 4
Ford dzięki instalacji KME LPG zyskał trochę więcej mocy przez zaawansowane ustawienia sterownika KME JET EXPERT.

Sprawdziliśmy to! Dzięki uprzejmości Marka Sudera z Gazmot Motorsport, zapięliśmy samochód na hamowni. Wyniki zobaczycie na filmie!

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.