W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Chevrolet Orlando | LPG Majster S02E19

Chevrolet Orlando | LPG Majster S02E19

Chevrolet Orlando, to silnikowo bazuja na starych sprawdzonych silnikach z Opla jednostka.

Silniki 1.8MPI od ponad dwudziestu lat właściciele np: Opli Vectra wyposażali w instalacje LPG KME. Silniki 1.4 Turbo to nowocześniejsze konstrukcje niż stare 1.8, ale są bardzo popularne w wielu modelach Opla. Instalacje LPG KME współpracują z tym typem silnika bez problemu.

Proszę, pamiętajcie jedynie o regularnych przeglądach instalacji oraz kontrolowaniu luzów zaworowych. Zaniedbywanie tych czynności doprowadzi prędzej czy później do awarii silnika!!!

W prezentowanym egzemplarzu pracuje kompletny system KME JET-OBD z linii NEVO-SKY JET

LINIA NEVO-SKY JET

Dedykowana jest do jednostek napędowych, która jest wyposażona w pośredni wtrysk paliwa. Linia oparta jest na nowej platformie SKY dedykowanej do nowoczesnych jednostek napędowych. Linia sterowników NEVO-SKY JET obsługuje do 8 cyl.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP, która w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Sterowniki JET

Reduktor TUR, który pozwala na uzyskanie stabilnego ciśnienia LPG w pełnym zakresie mocy. W związku z tym zapewnia płynną i dynamiczną jazdę przy optymalnym zużyciu paliwa gazowego.

Osiągniecie tak dużej wydajności przy jego niewielkich rozmiarach uzyskano dzięki poprowadzeniu w nowy sposób kanałów po stronie wodnej oraz gazowej reduktora TUR 6. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie zaworu regulacyjnego w postaci klapki.

wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.