W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Mazda CX-5 | LPG Majster S02E20

Mazda CX-5 | LPG Majster S02E20

Mazda to firma która zawsze podąża własną drogą w konstruowaniu samochodów a w szczególności silników.

Inżynierowie firmy Mazda starają się doprowadzić proces przygotowania mieszanki benzyny z powietrzem oraz spalenia do granic możliwości. Jak najefektywniej spożytkować energię zawartą w paliwie, ponieważ Skayactiv G to technologia ekstremalna godna uwagi!

W prezentowanym egzemplarzu CX-5 silnik pracuje zasilany kombinacją LPG i benzyny, dzięki polskiemu uniwersalnemu systemowi zasilania gazem KME NEVO-SKY DIRECT2. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy jeździć taniej i bez obaw o trwałość tego nowoczesnego silnika!

W prezentowanym egzemplarzu pracuje kompletny system KME DIRECT z linii NEVO-SKY JET

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Jest to prosty i szybki sposób pomagający w ustawieniu większości samochodów.

Sterowniki JET
SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należny linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY, które zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY. Służący on do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. System ten generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzana bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut.

Reduktor TUR, który pozwala na uzyskanie stabilnego ciśnienia LPG w pełnym zakresie mocy. W związku z tym zapewnia płynną i dynamiczną jazdę przy optymalnym zużyciu paliwa gazowego.

Osiągniecie tak dużej wydajności przy jego niewielkich rozmiarach uzyskano dzięki poprowadzeniu w nowy sposób kanałów po stronie wodnej oraz gazowej reduktora TUR 6. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie zaworu regulacyjnego w postaci klapki.

wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
Warto zauważyć iż w celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.