W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Chrysler Pacifica | LPG MAJSTER S02E38
Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica | LPG MAJSTER S02E38

Chrysler Pacifica to idealny samochód do naprawdę długich podróży. W dzisiejszym odcinku LPG Majster zaprezentuje wam samochód naszpikowany elektroniką z 2017r.

Chrysler Pacifica charakteryzuje się obłą sylwetką, żeby więc zniwelować wrażenie „nadwagi” pojazdu, nadano mu przetłoczenia i poprowadzono nisko linię dachu. Ponadto, wznosząca się boczna linia okien wizualnie przedłuża auto oraz obniża jego sylwetkę. W środku Chrysler Pacifica dysponuje sporą przestrzenią i może zabrać na swój pokład pięć albo sześć osób (zależy od wersji). Wersja sześcioosobowa przewidywała rozmieszczenie pasażerów na trzy rzędy siedzeń. W roku 2006 Chrysler przeszedł facelifting, który skupił się najbardziej na unowocześnieniu pasa przedniego.

Chrysler Pacifica to następca modelu Town&Country a jego konkurentami są np. Honda Odysey i Toyota Sienna. Ten bardzo duży samochód rodzinny wyposażony jest w klasyczny silnik V6 o pojemności 3.6L zasilany pośrednim wtryskiem benzynowym, co sprawia, że każdy polecany warsztat KME bez problemu i stosunkowo niedrogo wyposaży Chryslera w kompletny zestaw KME Nevo-Sky JET OBD, reduktor Twin oraz wtryskiwacze Fenix, dzięki któremu jazda nie będzie kosztowała dużo! Jazda tym samochodem sprawiła mi ogromną frajdę, ponieważ pomimo swojej wagi i wielkości auto jest dynamiczne i łatwe w prowadzeniu. Polecam Wam ten samochód, jak i instalacje KME LPG.

Pozdrawiam! LPG Majster!!!