W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Rodzaje adapterów – Polecany warsztat | LPG MAJSTER S02E37

Rodzaje adapterów – Polecany warsztat | LPG MAJSTER S02E37

Do wyjazdu za granicę trzeba się przygotować: Przede wszystkim, poza sprawnym samochodem i sprawdzonym olejem trzeba spakować redukcje! Jakie rodzaje adapterów do tankowania są potrzebne za granicą na stacjach LPG?

Problem wożenia ze sobą adapterów zna każdy, kto podróżował po Europie samochodem na gaz. W Polsce przyzwyczailiśmy się do zaworu włoskiego, wystarczy jednak pojechać do Niemiec, by zetknąć się ze standardem ACME. Wycieczka do Holandii czy Wielkiej Brytanii? Ze względu na różnice w rodzajach adapterów, oznacza konieczność zapoznania się z obsługą złącza typu bayonet. Urlop na Półwyspie Iberyjskim? Z pewnością spotkamy tam euro connector, który miał połączyć Europę ponad podziałami. Jak dotąd mu się to nie udało i nadal jest tylko jednym z wielu.

Adapter umożliwia tankowanie gazu w samochodach gdzie zawór tankowania gazu zamontowany jest pod klapką wlewu paliwa. Należy dokręcić przedłużkę do posiadanego w samochodzie zaworu tankowania. Służy do tego ten sam gwintowany otwór, zamontowany obok wlewu paliwa.

Piotr Ficek posiada chyba wszystkie rodzaje adapterów. W związku z tym wraz z LPG Majstrem przedstawi wam jakich adapterów potrzebujesz, by bez obaw zatankować auto poza granicami Polski.

Warsztat rekomendowany przez LPG Majstra specjalizujący się w montażu i serwisie uniwersalnych wysokiej jakości samochodowych systemów zasilania gazem LPG KME Nevo-Sky współpracujących większością marek samochodów poruszających się po polskich drogach.

Adres: autoNAgaz.net 30-622 Kraków, ul. Pierzchówka 40A

Email: biuro@autoNAgaz.net

Telefony:

-733-949-633

-12 425-53-04

-515-130-546 (Piotr)

Strona warzsztatu: http://autonagaz.net/

Pozostań z nami w kontakcie

Do jakiej listy chcesz się zapisać?