W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  KIA Sportage | LPG MAJSTER S02E39
Kia Sportage

KIA Sportage | LPG MAJSTER S02E39

KIA SPORTAGE 2.0 TGdi prezentowana na filmie to egzemplarz sprowadzony z USA. Wyposażony w dwulitrowy turbo doładowany silnik na wtrysku bezpośrednim oraz automatyczną skrzynię biegów i napęd czterech kół. Taki układ napędowy daje kierowcy dużo radości z jazdy, ale na stacji benzynowej nie jest już tak wesoło! Jest jednak sposób, dzięki któremu nie stracisz radości z jazdy przy jednocześnie umiarkowanym koszcie eksploatacji.

Sposobem tym jest przede wszystkim montaż polskiej instalacji LPG KME Direct dedykowanej do samochodów z wtryskiem bezpośrednim. Kompletny system KME Nevo-Sky Direct składa się z: zbiornika gazu umieszczonego we wnęce koła zapasowego. Reduktora KME Gold GT z elektrozaworem i filtrem fazy ciekłej. Filtra fazy lotnej z wymiennym wkładem z włókna szklanego i wtryskiwaczy Hawk. Całym systemem steruje sterownik KME Nevo-Sky Direct 2. Kierowca ma do dyspozycji panel DG7 z jednym tylko przyciskiem i kolorowymi diodami informującymi o; poziomie gazu w zbiorniku, stopniu rozgrzania reduktora, aktualnym trybie pracy.

W rezultacie KIA Sportage to bardzo solidnie wykonany samochód i jeździło mi się nim bardzo dobrze! Pozdrawiam! Na gazie!!! Wasz LPG Majster.