W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Dacia Duster | LPG Majster S02E87

Dacia Duster | LPG Majster S02E87

Dacia Duster oferuje dynamiczny silnik TCe 100 z fabryczną instalacją LPG na modelach Sandero oraz Duster.

Postanowiliśmy opowiedzieć wam o podstawowej wersji Dacii razem z Rafałem. Duster z fabryczną instalacją LPG to idealne rozwiązanie za te pieniądze. My oczywiście usprawniliśmy ją o swoją instalację. Sercem jest sterownik KME NEVO-SKY MAX, czyli nowoczesny system dla silników z POŚREDNIM wtryskiem benzyny. Reduktor TUR do systemów sekwencyjnego wtrysku gazu do silników o mocy do 150kW z zewnętrznym elektrozaworem i filtrem.

Kupując samochód, kierujemy się różnymi kryteriami. Nie zawsze szukamy luksusu i prestiżowego wykończenia rodem z najnowszych salonowych perełek. Czasem musi być po prostu tanio i funkcjonalnie. Duster to dobry wybór, ponieważ sama marka Dacii, pozwala cieszyć się nowym samochodem z przyzwoitym wyposażeniem w bardzo rozsądnej cenie. Cenie, która stanowi czasem ułamek tego, co musielibyśmy zostawić w innym salonie, zwłaszcza w segmencie premium, samochodów typu SUV

Koszt zakupu samochodu to jednak nie wszystko, a Dacia Duster z instalacją gazową udowadnia, że oszczędzać możemy, i to nie mało. Reasumując, w tym filmie pokażemy Wam, na jakie kompromisy trzeba będzie pójść, decydując się na ten samochód, i o tym, czy za taką cenę jest to dobre rozwiązanie.

NEVO-SKY MAX

Nowoczesny system dla silników z POŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. MAX Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

Osiągniecie tak dużej wydajności przy jego niewielkich rozmiarach to zasługa poprowadzenia w nowy sposób kanałów po stronie wodnej oraz gazowej. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie zaworu regulacyjnego w postaci klapki. Rozwiązanie to z pewnością zapewnia dużą odporność nowego rozwiązania na zanieczyszczenia występujące w gazie, co znacznie przedłuży okres bezawaryjnej pracy reduktora. Reduktor TUR pozwala na uzyskanie stabilnego ciśnienia LPG w pełnym zakresie mocy. Zapewnia to płynną i dynamiczną jazdę przy optymalnym zużyciu paliwa gazowego.