W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  KIA SORENTO | LPG Majster S02E89

KIA SORENTO | LPG Majster S02E89

Kia Sorento z silnikiem V6?
Przez lata firma zbudowała swoją pozycję producenta samochodów w dobrej cenie i opowiada się za 7-letnią gwarancją.
Faktem jest, że są to w większości przyzwoite konstrukcje z niezłym wyposażeniem w standardzie.

Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Kia Sorento V6. To wyjątkowy model, bo sprowadzony zza oceanu. Licznik jest w milach, więc przez swoją uwagę można całkiem konkretnie przekroczyć prędkość. Ten konkretny model postawił przed nami nie lada wyzwanie. któremu podołał nasz sterownik KME NEVO-SKY DIRECT spięty w systemie Master-Slave. 6 cylindrowy silnik i napęd tylko na przód, to niestety trochę za mało jak na ten samochód. Wystarczy ciut za bardzo nacisnąć pedał gazu, by koła zbuksowały w miejscu, zamiast dynamicznie ruszyć.

Mimo wszystko, Koreańczycy dotarli chyba do punktu, w którym potrzebują dodatkowego bodźca, by przeć dalej naprzód.
W końcu rozwój odbywa się poprzez pracę nad projektami, które później staną się wizytówką firmy.
Z tych powodów powstał ich najnowszy model Kia Sorento.

NEVO-SKY DIRECT
Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAXSUN oraz JETz wtryskiwaczami elektromagnetycznymi

Niektóre auta ( takie jak Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. To z pewnością najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można jej użyć w każdym aucie. Wersje RL są dostępne na zamówienie.