W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Do jakich aut nie założymy instalacji LPG w KME?

Do jakich aut nie założymy instalacji LPG w KME?

Do jakich aut nie założymy instalacji LPG w KME? Co ma na to wpływ i dlaczego tak jest? Dzisiaj odpowiemy na to pytanie

Wszyscy wiedzą że do wtrysków pośrednich bez problemu możemy założyć instalację LPG, do wtrysku bezpośredniego już jest ciężej, ale dzięki wiedzy i umiejętnościom specjalistów jest to jak najbardziej wykonalne, nawet jeśli mówimy w wtrysku dualnym.

Problem mogą stanowić silniki benzynowe z wtryskiwaczami piezoelektrycznymi. W tym przypadku nie ma możliwości zapewnienia prawidłowo przebiegającej współpracy systemów zasilania LPG i benzyną. Dotyczy to przede wszystkim niektórych modeli samochodów marki Mercedes, i BMW.

Mogłoby się wydawać, że wszystkie silniki z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem benzyny można przystosować do zasilania paliwem gazowym. Niestety nie jest to takie oczywiste. W zależności od serii wprowadzanych na rynek pojazdów producenci stosowali różne rozwiązania konstrukcyjne silnika. Na przykład stosowano równolegle wtryskiwacze elektromagnetyczne wraz z piezoelektrycznymi.

Aby upewnić się, że w naszym samochodzie można zamontować instalację gazową, nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do zaufanego warsztatu. Specjaliści dokładnie obejrzą nasz pojazd i zadecydują, czy instalacja jest możliwa i faktycznie będzie dobrą inwestycją.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.

Pozostań z nami w kontakcie

Do jakiej listy chcesz się zapisać?