W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  “Dziadek” KME NEVO-SKY DIRECT w Skodzie 1.4 TSI!
Dziadek KME NEVO-SKY DIRECT

“Dziadek” KME NEVO-SKY DIRECT w Skodzie 1.4 TSI!

“Dziadek” sterownika KME NEVO-SKY DIRECT dalej jeździ w Skodzie 1.4 TSI!

Tomasz Uziębło z warsztatu AutoChampion w 2015 roku założył instalację KME opartą o PROTOTYP dzisiejszego Sterownika do wtrysku bezpośredniego KME NEVO-SKY DIRECT.

Dzisiaj ten sterownik pokazujemy Wam już w formie ciekawostki. To z pewnością nie jest jedyna Skoda w której dzielnie pracuje “Dziadek” sterownika KME NEVO-SKY DIRECT

Cały film o warsztacie znajdziecie TUTAJ!

Firma została założona w 1996 roku.
Jest to Nasz polecany warsztat
Firma specjalizuje się w montażu instalacji gazowych, mechanice samochodowej oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

W AutoChampion montaż instalacji gazowej oraz naprawa aut jest możliwa na raty!!

“Montaż instalacji gazowej w samochodzie to inwestycja z pewnym zyskiem. Możliwość płatności na raty w wysokości 1% miesięcznie. Legalizacja zbiorników LPG holenderskich, włoskich, polskich.”

Autogaz Champion zapewnia fachowy montaż instalacji LPG, proponuje rozwiązania, takie jak wtrysk pośredni do wszystkich marek, a także bezpośredni wtrysk paliwa FSI TFSI z grupy VW, SKODA, SEAT, AUDI, oraz MAZDA, PEUGEOT, CITROEN. Na czas montażu firma zapewnia auto zastępcze.

Tomasz – właściciel warsztatu mówi: “Montaż to z pewnością najlepsza inwestycja: Załóż GAZ i zyskaj średnio 2000 zł rocznie. INSTALACJA LPG TO NAJLEPSZA INWESTYCJA Z REKORDOWYM ZYSKIEM. Bez wątpienia OSZCZĘDZICIE PAŃSTWO 50%!

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.