W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  EKO-CAR Cebula – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E20

EKO-CAR Cebula – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E20

EKO-CAR to z pewnością jedna z najstarszych, na rynku polskim firm, zajmujących się przystosowaniem samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym, jakim jest AUTOGAZ.

Firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym zapleczem technologicznym a przede wszystkim pasją w dążeniu do najwyższego zadowolenia klientów. EKO-CAR istnieje od 1992 roku i od tego czasu z naszego warsztatu wyjechały tysiące ekologicznych i oszczędnych samochodów zasilanych gazem należących do ludzi nie tylko z całej Polski, ale i takich krajów jak Niemcy, Czechy, Luksemburg a nawet Holandia.

EKO-CAR jest Autoryzowanym warsztatem sieci KME. Co to oznacza? Autoryzowane warsztaty charakteryzujące się bardzo wysoką kulturą techniczną, która pozwala im na montaż instalacji LPG zarówno do silników posiadających wtrysk pośredni, jak i wtrysk bezpośredni.

Warsztat rekomendowany specjalizujący się w montażu i serwisie uniwersalnych wysokiej jakości samochodowych systemów zasilania gazem LPG. KME Nevo-Sky Direct współpracuje z wtryskiem bezpośrednim benzyny większości marek samochodów poruszających się po polskich drogach.

Zobacz cała serię Polecane warsztaty

Eko-Car

ul. Przemysłowa 21 44-337
Jastrzębie Zdrój woj. Śląskie

32 471 91
37 512 006 126
e-mail: cng@poczta.onet.pl