W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Alfa Romeo GT – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E17
Alfa Romeo GT

Alfa Romeo GT – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E17

Alfa Romeo GT, to model sportowej wersji samochodu kompaktowego włoskiego producenta z segmentu D, który wykorzystuje podzespoły Alfy 156 i 147. Samochód produkowany od 2005 roku. Alfa Romeo GT u Zbyszka jeździ na gazie z instalacją KME NEVO-SKY DIRECT.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

Warsztat rekomendowany przez LPG Majstra specjalizujący się w montażu i serwisie uniwersalnych wysokiej jakości samochodowych systemów zasilania gazem LPG KME Nevo Sky Direct współpracujących z wtryskiem bezpośrednim benzyny większości marek samochodów poruszających się po polskich drogach. Zobacz cała serię Polecane warsztaty

Zbigniew również montuje instalacje do silników wysokoprężnych stacjonarnych, oraz maszynach i urządzeniach z branży rolniczej i budowlanej z dojazdem do klienta.

►Nazwa
AUTOGAZ-MAX Zbigniew Stawicki

►Strona
GAZUJ.PL

►Adres
ul. Przyjaźni 71a 47-225
Kędzierzyn-Koźle

►Telefon
+48 698 848 355

►E-mail
• biuro@gazuj.pl
• gazuj.pl@gmail.com