W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Toyota Sienna – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E21

Toyota Sienna – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E21

Toyota Sienna debiutująca na rynku w roku 2010 była trzecią generacją. Pod względem wizualnym została całkowicie odmieniona, a to za sprawą zespołu z Calty Studios – amerykańskiego biura stylistycznego Toyoty. Stylistyczną inspiracją dla wyglądu modelu trzeciej generacji były także rozwiązania użyte wcześniej w Toyocie Venza i Lexusie RX. Tak jak poprzednie generacje, konstrukcyjnie samochód jest mocno powiązany z Toyotą Camry. Jest pierwszym w Stanach Zjednoczonych autem wyposażonym w specjalne, wysuwane siedzenie odpowiednie do przewozu osób z niepełnosprawnością.

Model, którym jeździ Przemek to Toyota Sienna z napędem na 4 koła. Napęd zapewnia widlasta szóstka o pojemności 3.5l. w której pracuje kompletna instalacja KME.

EKO-CAR to jedna z najstarszych, na rynku polskim, firm zajmujących się przystosowaniem samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym, jakim jest AUTOGAZ. Firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym zapleczem technologicznym a przede wszystkim pasją w dążeniu do najwyższego zadowolenia klientów.

EKO-CAR jest Autoryzowanym warsztatem sieci KME, Co to oznacza? Autoryzowane warsztaty charakteryzujące się bardzo wysoką kulturą techniczną, która pozwala im na montaż instalacji LPG zarówno do silników posiadających wtrysk pośredni, jak i wtrysk bezpośredni.

Zobacz cała serię Polecane warsztaty

Eko-Car

ul. Przemysłowa 21 44-337
Jastrzębie Zdrój woj. Śląskie

32 471 91
37 512 006 126
e-mail: cng@poczta.onet.pl