W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  ELECTUDE – Platforma wiedzy
Logo Akademia KME-Reduktory

ELECTUDE – Platforma wiedzy

ELECTUDE to Kompleksowa baza wiedzy, której celem jest ciągłe podnoszenie jakości i efektywności pozyskiwania wiedzy z zakresu branży przemysłu samochodowego

Wyłącznym dystrybutorem platformy ELECTUDE jest MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE Sp. z o.o.

Platforma jest dostępna w ponad 70 krajach na 6 kontynentach w 35 językach. Korzysta z niej aktywnie ponad 500 tysięcy użytkowników. Platforma jest dostępna 24/7, w rezultacie, to oznacza dostęp w dowolnym miejscu i czasie. System jest responsywny, więc dostępny z dowolnego urządzenia takiego jak komputer stacjonarny, laptop, tablet czy nawet komórka.

Do uzyskania określonego efektu szkoleniowego, twórcy platformy podzielili treści udostępnione na platformie na poszczególne moduły, które obejmujące swoja tematyką pełen zakres szkolenia specjalistów we wszystkich zakresach branży Automotive.

Główną zaletą platformy jest opracowany przez twórców systemu, kompleksowy Symulator. Umożliwia on zapoznanie się z procesem diagnozy samochodu w warsztacie, w oparciu o gotowe, przygotowane scenariusze awarii.

Użytkownik programu ma możliwość wykonania diagnozy auta w serwisie. Może tego dokonać z wykorzystaniem pełnego zakresu urządzeń diagnostycznych takich jak Oscyloskop dwukanałowy, multimetr, urządzenie do pomiaru. Gotowe scenariusze awarii umożliwiają przygotowanie użytkownika w pełnym zakresie diagnostyki układów pokładowych samochodu. Pełna sensoryka, aktoryka dostępna pod maską silnika, prezentowanej na pełnym schemacie elektrycznym.

Symulator ELECTUDE umożliwia przeprowadzenie procesu naprawy wirtualnie aby zastosować go w rzeczywistości.

Całą serię Akademii KME znajdziesz pod TYM linkiem