W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Wtryskiwacze FENIX KME – Kompletacja
Logo Akademia KME-Reduktory

Wtryskiwacze FENIX KME – Kompletacja

Wtryskiwacze Fenix to przede wszystkim szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów. Równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.

O Wtryskiwaczach KME FENIX możesz również przeczytać na portalu branżowym GAZEO.pl

Wtryskiwacze FENIX zawierają uszczelnienia z mieszanek fluorokauczukowych (FKM) oraz nowoczesne fluoropolimerowe powłoki ślizgowe (non-stick i anti-freeze), dzięki którym sprawiają, że jest on wyjątkowo odporny na zanieczyszczenia paliwa i niskie temperatury. Wtryskiwacz wyposażony jest w standardowe złącze 2-pin Superseal.

Do montażu wtryskiwaczy FENIX można zastosować zarówno rozdzielacze, jak i dedykowane kolanka oraz trójniki. Jest to duże ułatwienie dla montażysty, powala to bowiem na swobodny montaż wtryskiwacza również w trudno dostępnych miejscach.

Kompletacja - wtryskiwacz

Sposób rozwiercania dysz wtryskiwaczy

Nawiercanie wtryskiwaczy

Sposób montowania wtryskiwaczy

Wtryskiwacze