W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Opel Insignia | LPG Majster S02E21

Opel Insignia | LPG Majster S02E21

Opel Insignia Grand Sport 1.5 Turbo 2019r. to samochód zaliczany do grupy aut nie nadających się do montażu instalacji LPG.

Całe szczęście że mamy w KME inżynierów, którzy nie boją się wyzwań i już wielokrotnie udowodnili, że są w stanie przezwyciężyć wiele trudności, dlatego by kierowcy mogli oszczędzać swoje pieniądze jeżdżąc na gazie samochodem z bezpośrednim wtryskiem benzyny. KME Nevo-Sky Direct 2 jest uniwersalnym i w pełni konfigurowalnym systemem autogazu, który z pewnością nawiąże współprace z większością samochodów jakie spotykamy na drogach.

Prezentowany Opel Insignia jest trudnym przypadkiem jeśli chodzi o zasilanie LPG, dlatego właśnie cały czas trwają testy drogowe i wiele wskazuje na to, że zakończą się sukcesem.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Jest to uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Sterownik posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Jest to prosty i szybki sposób pomagający w ustawieniu większości samochodów.

Auto-Setup w 5 krokach
SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należny linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY, które zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY. Służący on do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. System ten generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzaną bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut.

Reduktor TUR, który pozwala na uzyskanie stabilnego ciśnienia LPG w pełnym zakresie mocy. Dzięki temu, reduktor zapewnia płynną i dynamiczną jazdę przy optymalnym zużyciu paliwa gazowego.

Osiągniecie tak dużej wydajności przy jego niewielkich rozmiarach uzyskano dzięki poprowadzeniu w nowy sposób kanałów po stronie wodnej oraz gazowej reduktora TUR 6. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie zaworu regulacyjnego w postaci klapki.

wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.