W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Ile pali samochód? | LPG Majster S03E12

Ile pali samochód? | LPG Majster S03E12

Ile pali samochód? Na to pytanie nie można jednoznacznie odpowiedzieć. W dzisiejszym odcinku zaprezentujemy wam 10 czynników które wpływają na spalanie w samochodzie.

Nie wiele osób wie, ile rzeczy ma wpływ na to, że samochód spala pół baku w drodze do pracy – To oczywiście jest żart, ale jednak nie zwracamy uwagi na wiatr, stan dróg (oczywiście pod kątem nawierzchni a nie znajdujących się w niej dziur) czy tego jakie mamy nawyki podczas jazdy.

To wszystko jednak ma wpływ na bezpośrednie i rzeczywiste spalanie w naszym samochodzie. Mamy nadzieje że dzięki temu filmowi, będziecie w stanie chociaż pobieżnie ocenić Ile pali WASZ samochód. Zapraszamy do oglądania!

Jeśli interesuje cię oszczędzanie, możesz skorzystać z naszego kalkulatora. Zasilanie autogazem to nie tylko ekologia, ale też ekonomia. Nasz kalkulator LPG pomoże Ci oszacować po jakim czasie instalacja się zwróci. Niezależnie od tego czy posiadasz silnik z wtryskiem pośrednim, czy bezpośrednim.