W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Jak liczyć zużycie paliwa | LPG Majster S03E11

Jak liczyć zużycie paliwa | LPG Majster S03E11

Jak liczyć zużycie paliwa? Wielu użytkowników dróg nie do końca wie jak policzyć ile jego samochód spala. Dzisiaj pogadamy o tym jak prawidłowo obliczyć realne zużycie paliwa.

Wiele czynników ma wpływ na to ile samochód wypija benzyny. Często sprawdzamy spalanie w oparciu o jazdę w trasie. Okazuje się to jednak niewspółmierne, jeśli w ciągu miesiąca ani razu nie wyjeżdżamy na drogę szybkiego ruchu czy autostradę. jak więc liczyć zużycie paliwa?

W dzisiejszym odcinku powiemy ogólnie co ma wpływ na spalanie, jak się za to zabrać i jakiego wzoru użyć, by wiedzieć jak to jest na prawdę.

Jeśli interesuje cię oszczędzanie, możesz skorzystać z naszego kalkulatora. Zasilanie autogazem to nie tylko ekologia, ale też ekonomia. Nasz kalkulator LPG pomoże Ci oszacować po jakim czasie instalacja się zwróci. Niezależnie od tego czy posiadasz silnik z wtryskiem pośrednim, czy bezpośrednim.