W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Świece zapłonowe | LPG Majster S02E90

Świece zapłonowe | LPG Majster S02E90

Jakie świece zapłonowe? To wbrew pozorom proste pytanie ale czy aby na pewno wiesz wszystko na ten temat? W dzisiejszym odcinku porozmawiamy na temat świec zapłonowych w samochodach.
Jakie świece zapłonowe wybrać?
Czym jest “ciepłota” świec?
Czy wielkość ma znaczenie?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tym odcinku, razem z naszymi ekspertami.

Dzisiejszymi gośćmi odcinka jest Sebastian Sarré z GZW. Sebastian jest konstruktorem, mechanikiem i tunerem, który zakochany w FSO warszawa buduję naprawdę niesamowite projekty. Oraz Marek Suder z GAZMOT Motorsport, który zajmuje się kompleksową budową aut rajdowych. Głównie fordów. Przede wszystkim warsztat specjalizuje się w sportowych układach przeniesienia napędu.

Sebastian Sarré to uczestnik niezliczonej ilości zlotów i imprez motoryzacyjnych, wierny fan i znawca marki “warszawa”. Od blisko 3 lat łączy pasję z pracą, zajmuje się konstruowaniem i przebudową samochodów, w tym również przygotowaniem aut wyczynowych.

Gazmot Motorsport, którego założycielem jest Marek Suder, powstał w 2017 roku. Jego celem, jest kultywowanie pamięci po legendarnym kierowcy Marianie Bublewiczu, wielokrotnym Rajdowym Mistrzu Polski i Wicemistrzu Europy z 1992 roku.