W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Auto Gaz Komfort | LPG MAJSTER S02E40
Auto Gaz Komfort

Auto Gaz Komfort | LPG MAJSTER S02E40

“Z pasji do motoryzacji” to motto przyświeca Krzysztofowi Bułdysowi, właścicielowi firmy Auto Gaz Komfort z Rzeszowa we wszystkim co robi.

Dokonywane przez Auto Gaz Komfort konwersje sposobu zasilania bazują na instalacjach KME. Gdy w grę wchodzą silniki z wtryskiem bezpośrednim warsztat stosuję system KME NEVO-SKY DIRECT. Dokonując wyboru instalacji gazowych, które trafiają pod maski różnych samochodów, brana jest pod uwagę przede wszystkim trwałość instalacji, brak spadku mocy i oczywiście możliwość bezproblemowej regulacji.

►Adres: Aleja Generała Władysława Sikorskiego 295A, 35-304 Rzeszów

►Email: autogaz-rzeszow@wp.pl

►Telefon: 791 750 220

NEVO-SKY DIRECT – Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Jest to uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

Warto zwrócić uwagę, że rodzina NEVO-SKY, do której należny linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY, które zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY, System przede wszystkim służy do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. System ten generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzana bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut. Więcej o strojeniu automatycznym i systemie eksperckim znajdziesz w TYM artykule

Pozostań z nami w kontakcie

Do jakiej listy chcesz się zapisać?