W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Lexus ES300H – Hybryda na LPG!
Lexus ES300H

Lexus ES300H – Hybryda na LPG!

Lexus ES300H to wyjątkowy samochód. My założyliśmy do Niego Kompletną instalacje LPG KME

Zgodnie z zasadą „Always On” („Zawsze gotowi”), projektanci i inżynierowie Lexusa nieprzerwanie pracują nad rozwijaniem swoich modeli. Dotyczy to także Lexusa ES, którego nowa wersja została znacząco udoskonalona w porównaniu z modelem zaprezentowanym w 2018 roku klientom z Europy Zachodniej i Środkowej. Ten jakże ważny dla klientów biznesowych samochód jest dostępny w Europie z samo ładującym się napędem hybrydowym 4. generacji. Nowy ES cechuje się jeszcze lepszym poziomem wyciszenia i bardziej komfortowym zawieszeniem. Inżynierowie Lexusa uzyskali jeszcze bardziej precyzyjną, płynną koordynację między przyspieszaniem, hamowaniem i kierowaniem w każdej sytuacji.

To nie wszystko! Lexus ES300H jeździ na LPG! W sercu japońskiej limuzyny znajduje się Sterownik KME NEVO-SKY DUAL wraz ze Wtryskiwaczami FENIX. Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach.

Czym charakteryzuje się wtrysk dualny? To połączenie obu systemów wtrysku (Pośredni i bezpośredni).
Bezpośredni wtrysk to układ, w którym dawka paliwa jest podawana przy pomocy wtryskiwacza (znajdującego się w cylindrze) bezpośrednio do komory spalania. Takie rozwiązanie umożliwia szybką wymianę mieszanki paliwowo-powietrznej nad tłokiem, a wtryskiwane paliwo znacząco obniża temperaturę w cylindrze. Paliwo o niskiej temperaturze chłodzi denko tłoka i ścianki cylindra, podnosząc jednocześnie stopień sprężania. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie znacznie większej wydajności jednostki napędowej bez ryzyka wystąpienia nieprawidłowego spalania paliwa, czyli spalania stukowego.
W przeciwieństwie do wtrysku bezpośredniego, wtrysk pośredni to wielopunktowy sekwencyjny wtrysk benzyny realizowany poprzez podawanie paliwa do kanałów dolotowych poszczególnych cylindrów w pobliżu głowicy i pracujących w niej zaworów dolotowych.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.