W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Motorsport factory in Gazmot 1 | LPG Majster S02E32

Motorsport factory in Gazmot 1 | LPG Majster S02E32

Gazmot Motorsport zajmuje się kompleksową budową aut rajdowych. Głównie fordów. Przede wszystkim warsztat specjalizuje się w sportowych układach przeniesienia napędu.

Gazmot Motorsport, którego założycielem jest Marek Suder, powstał w 2017 roku. Jego celem, jest kultywowanie pamięci po legendarnym kierowcy Marianie Bublewiczu, wielokrotnym Rajdowym Mistrzu Polski i Wicemistrzu Europy z 1992 roku.

W dzisiejszym odcinku chcemy zaprezentować wam nową serię. Należy zwrócić uwagę, iż seria dotyczyć będzie procesu budowy samochodów rajdowych, pokazaniu różnicy pomiędzy rajdowym samochodem fabrycznym a maszyną z prywatnej stajni. Najbliższy projekt to przebudowa Forda Ecorta WRC na topowy wóz WRC – zbliżony do auta fabrycznego. Marek zdobył mnóstwo części fabrycznych, pofabrycznych i zamierza przystąpić do procesu przerobienia Forda na samochód fabryczny. Jak sam mówi, dlatego by jeździł jeszcze lepiej jak jeździ. Wizytę w tym warsztacie możecie również zobaczyć TU. Warto zauważyć, że na koncie Marka jest między innymi Ford Sierra RS500 – Replikę Sierry tylnonapędowej Mariana Bublewicza.