W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  AutoNaGaz – Polecany Warsztat | LPG MAJSTER S02E31

AutoNaGaz – Polecany Warsztat | LPG MAJSTER S02E31

Dzisiaj przedstawimy wam, warsztat AutoNaGaz prowadzony przez Piotra Ficka

AutoNaGaz.net to firma która od kilkunastu lat specjalizuje się w zakresie montażu instalacji gazowych w samochodach napędzanych silnikami benzynowymi. Działalność firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie wdrażania urządzeń LPG, wiedzy wykwalifikowanych pracowników i chęci zapewnienia naszym Klientom profesjonalnej obsługi.


Warsztat rekomendowany przez LPG Majstra specjalizujący się w montażu i serwisie uniwersalnych wysokiej jakości samochodowych systemów zasilania gazem LPG KME Nevo Sky współpracujących większością marek samochodów poruszających się po polskich drogach.

Adres: autoNAgaz.net 30-622 Kraków, ul. Pierzchówka 40A

Email: biuro@autoNAgaz.net

Telefony:

-733-949-633

-12 425-53-04

-515-130-546 (Piotr)

Strona warzsztatu: http://autonagaz.net/

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Auto-setup w 5 krokach

Wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je również wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to przede wszystkim istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.