W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Motoparalotniarstwo cz1 – Polecany Warsztat | LPG MAJSTER S02E33

Motoparalotniarstwo cz1 – Polecany Warsztat | LPG MAJSTER S02E33

Piotr Fickek prowadzi warsztat AutoNaGaz, ale jest też wice mistrzem świata w motoparalotniarstwie.
Czym jest motoparalotniarstwo i jak wyglądała kariera Piotra? Dowiesz się z tego odcinka.

Piotr Ficek – Motoparalotniarstwo uprawia od 2007 roku. Zdobywca złotego medalu i tytułu Mistrza Polski w 2014 roku. Posiadacz srebrnego medalu indywidualnie w Slalomowych Mistrzostwach Europy we Francji. Wicemistrz Świata 2015 w sporcie moto paralotniowym slalom w klasie PF1 – moto paralotnie jednomiejscowe • Wicemistrz Światowych Igrzysk Lotniczych 2015 w sporcie motoparalotniowym.


Warsztat rekomendowany przez LPG Majstra specjalizujący się w montażu i serwisie uniwersalnych wysokiej jakości samochodowych systemów zasilania gazem LPG KME Nevo Sky współpracujących większością marek samochodów poruszających się po polskich drogach.

Adres: autoNAgaz.net 30-622 Kraków, ul. Pierzchówka 40A

Email: biuro@autoNAgaz.net

Telefony:

-733-949-633

-12 425-53-04

-515-130-546 (Piotr)

Strona warzsztatu: http://autonagaz.net/

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Auto-setup w 5 krokach

Wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je również wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to przede wszystkim istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.