W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Piknik KME Rally Sport

Piknik KME Rally Sport

“Piknik KME Rally Sport” to pierwsza impreza integracyjna Autoryzowanych Warsztatów montujących instalacje LPG KME.

Spotkanie było jednym z wielu, które będą organizowane w celu integracji środowiska warsztatowego wokół KME. Oferuje ona pełną gamę samochodowych instalacji gazowych zdolnych do dostosowania do zasilania LPG praktycznie wszystkich, będących w użytkowaniu i w ofercie producentów pojazdów, silników benzynowych.

Na naszym kanale możecie zobaczyć przeróżne samochody, do których założona została instalacja KME. Są to między innymi:
Volkswagen Atlas, Hyundai i30 z 2021r czy nawet Chrysler Pacifica

Piknik KME rozpoczął od serii oficjalnych i mniej oficjalnych wystąpień w sali konferencyjnej a później płynnie przeszła do konwencji motoryzacyjnej, gdzie goście mieli do dyspozycji 2 wyczynowe samochody, których kierowcy pozwolili każdemu z uczestników poczuć smak rajdowej rywalizacji na odcinku specjalnym żywo wyciągniętym z Rajdu Dolnośląskiego.

Marek Suder z GAZMOT Motorsport woził gości swoją Sierra Cosworth 4×4, o której film możecie zobaczyć TUTAJ.

Natomiast MAHOL – Maciej Palczewski zasiadł za sterami swojego Subaru Impreza STI, którym bierze udział w zawodach Rallycrossowych.

Uczestnicy spotkania wzięli również udział w sztafecie biathlonowej. Zamiast na nartach poruszali się na rowerach. Odrobina zmęczenia powodowała, że strzelanie nie było już takie proste jak w czasie prób strzeleckich prowadzonych przed rozegraniem sztafety.