W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Nissan TITAN | LPG Majster S02E75

Nissan TITAN | LPG Majster S02E75

Nissan Titan to klasa cieżkich samochodów dostawczych. Produkowany od 2004 Titan ma Napęd na 4 koła, ponad 5 i pół metra a V8 pod maską tworzy z tego pick-up’a wyjątkowy model. Na każdy cylinder przypadają 4 zawory, co nie ułatwiło montażu i regulacji Robertowi z GOMARU.

Sercem instalacji LPG w tym modelu jest podwójny sterownik KME NEVO-SKY DIRECT spięty w systemie master-slave.

Nissan Titan w najbogatszej wersji wyposażenia sygnowanej znaczkiem “Platinum Reserve” przywiózł na naszą trase testową Robert Łyżwa z firmy GOMAR MOTORYZACJA. GOMAR jest Autoryzowanym warsztatem KME. To serwis samochodowy o profilu skierowanym głównie na naprawy elektroniki silnika, klimatyzacji samochodowych i instalacji gazowych LPG.

Od roku 2012 Gomar prowadzi naprawy oraz montaż instalacji do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa w postaci lotnej i ciekłej.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.