W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Renault Megane 2018 | LPG Majster S02E76

Renault Megane 2018 | LPG Majster S02E76

Renault Megane 2018 z silnikiem 1.3TCe. Renault w naszej firmie jest od samego początku i dzielnie służy do badań nad instalacjami KME, podobnie do Nissana Quashqai, przez wzgląd na ten sam silnik.
W prezentowanym wam Renault, mamy wersje 115 konną. W grupie samochodów Renault występuje bodaj 5 lub 6 wersji tego silnika i każdy wariant legitymuje się inną mocą.

Filmy o silniku 1.3TCe możecie zobaczyć TU:

Część pierwsza
Część druga

Renault Megane czwartej generacji powstało na platformie podłogowej CMF-CD, która jest owocem współpracy Renault i Nissana. Na tej samej platformie zbudowane są również Nissan Quashqai oraz Talisman. Biorąc pod uwagę, że nie każdemu przypasuje Hatchback, samochód oferowany jest również w wariantach: kombi oraz sedan (powracający do oferty, jako że w przypadku trzeciej generacji Megane, był on autonomicznym modelem o nazwie Fluence). Wersję usportowioną auta nazwano Renault Megane GT.

Kompletna instalacja która znajduje się w tym aucie to NEVO-SKY DIRECT. Reduktor do systemów sekwencyjnego wtrysku gazu do silników o mocy do 150kW czyli nasz Reduktor TUR i wtryskiwacze FENIX.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. Z pewnością jest to system dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

WTRYSKIWACZE FENIX

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się niewątpliwie dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów, równocześnie dbając o dobór odpowiednich materiałów.