W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  LEXUS RX450H | LPG Majster S02E74

LEXUS RX450H | LPG Majster S02E74

Lexus RX450H. Tym razem przedstawiamy instalacje autogaz w samochodzie hybrydowym LEXUS RX450H. Jest to druga generacja tego modelu, która wyposażona została w wolnossący silnik wtrysku pośredniego V6 o pojemności 3,5L. Dodatkowo LEXUS posiada dwa silniki elektryczne. Daje to maksymalnie 299 KM mocy.

Silnik spalinowy zastosowany w egzemplarzu LEXUS RX450H idealnie nadaje się do instalacji systemu LPG. Wtrysk pośredni jest technologią z którą bardzo dobrze radzi sobie linia sterowników KME NEVO-SKY JET.

Sterowniki z tej linii występują w wersjach 4, 6, a nawet 8 cylindrowych. Posiadają zaawansowane mechanizmy, co pozwala na precyzyjną regulację instalacji autogaz. Linia sterowników JET nie ma też problemu z obsługa systemu Start&Stop oraz, jak w przypadku omawianego LEXUS’a, z obsługą samochodów hybrydowych.

Czy instalacja autogaz w systemie hybrydowym jest opłacalna? Ze względu na dużą ekonomię samochodów hybrydowych takie pytania mogą się często pojawiać. W praktyce oszczędności widać już w jeździe miejskiej, gdzie głównie pracują silniki elektryczne. Największe zalety instalacji autogaz widać jednak w tracie. Wtedy praktycznie przez cały czas pracuje silnik spalinowy.