W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  PITSTOP ZAMOŚĆ – Polecany warsztat | LPG MAJSTER S02E45
PITSTOP Zamość

PITSTOP ZAMOŚĆ – Polecany warsztat | LPG MAJSTER S02E45

PITSTOP Zamość to firma, która została założona w 2013r. Wstępnie jako serwis auto elektroniki samochodowej. Rozpoczynając działalność założenie było takie, aby diagnozować oraz eliminować usterki elektryczne i elektroniczne w samochodach osobowych. Ponadto montować wyposażenia dodatkowego. Już rok później założenia uległy zmianie, związane było to potrzebami rynku. Budując zaufanie z klientem od samego początku.

Po roku powstał pomysł na profesjonalny serwis klimatyzacji. Mimo ciężkich początków Warsztat zrealizował cel – od 2014 roku PitStop serwisuje klimatyzację 134a (od niedawna również 1234yf), służymy pomocą w kompleksowych naprawach układów klimatyzacji począwszy od standardowej obsługi, kończąc na zatartych układach. Jako jedni z niewielu oferujemy profesjonalne odgrzybienie układu wentylacji środkiem bakteriobójczym marki TUNAP. Z biegiem czasu ilość zleceń wzrastała, by stawić temu czoła wzrastała kadra wykwalifikowanych techników.

Następnie, pojawił się pomysł na instalacje LPG. Przechodząc drogę doboru kadry pracowniczej, szereg specjalistycznych szkoleń teoretycznych i praktycznych, do oferty dołączył montaż i serwis instalacji LPG. PITSTOP Zamość Stawia czoła nowym rozwiązaniom. Nawet jeśli jest to system wtrysku bezpośredniego. Firma oferuje najwyższą jakość instalacji gazowych, długoletnie doświadczenie i wiedzę oraz precyzyjny montaż w standardowych cenach. O instalacjach LPG wiedzą wszystko i posiadają jedynie zadowolonych Klientów.

Serwis PIT STOP Zamość:

►Adres
ul. Starowiejska 8 22-400 Zamość
Polska

►Telefon
•Dział obsługi klienta RAFAŁ:
515-840-869

•Dział techniczny KAMIL:
535-144-686

•Dział marketingu i reklamacji ANGELIKA:
574-656-560

►E-mail
pitstop.zamosc@gmail.com