W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Pośredni a bezpośredni | LPG Majster S02E85

Pośredni a bezpośredni | LPG Majster S02E85

Pośredni a bezpośredni. Dlaczego instalacja LPG do wtrysku bezpośredniego jest droższa?! Jaka jest różnica między wtryskiem pośrednim a bezpośrednim? Obok takich pytań nie możemy przejść obojętnie!

W dzisiejszym odcinku dowiecie się, co miedzy innymi wpływa na cenę instalacji LPG wtrysku bezpośredniego i mając na uwadze ten temat, odpowiemy również czym różni się od zwykłej wersji na pośredni wtrysk. Instalacja, o której będzie mowa to KME NEVO-SKY DIRECT?

Reduktor czy filtr nie wiedzą, czy obsługują pośredni, czy bezpośredni wtrysk. Wie to natomiast STEROWNIK i to on w grubszej mierze decyduje o cenie. Dzisiaj w prosty sposób odpowiemy na pytanie „Dlaczego instalacja LPG do wtrysku bezpośredniego jest droższa?!

NEVO-SKY DIRECT
Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAXSUN oraz JETz wtryskiwaczami elektromagnetycznymi

Niektóre auta ( takie jak Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. To z pewnością najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można jej użyć w każdym aucie. Wersje RL są dostępne na zamówienie.