W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Seat Leon Cupra – Polecany Warsztat | LPG Majster S02E84

Seat Leon Cupra – Polecany Warsztat | LPG Majster S02E84

Seat Leon CUPRA – Pięciodrzwiowy hatchback, do tej pory dostępny jedynie w wersji hybrydowej z napędem PHEV. Doczekał się jednak jeszcze bardziej sportowego wariantu. warto zauważyć, iż od teraz Leon CUPRA jest oferowany z 2-litrowym silnikiem TSI o mocy 300 KM połączonym z automatyczną 7-biegową skrzynią DSG. Mieliśmy okazję pojeździć takim samochodem!

Prezentowany egzemplarz nie dość, że ma zdecydowanie podniesioną moc, to jeszcze jeździ na gazie. Samochód legitymuje się mocą w wysokości 350KM i ogromnym jak na jedną oś momentem obrotowym bo prawie 500 niutonometrów. W związku z tym, by wysterować instalacje gazową w tym samochodzie Erwin wykorzystał technologię do bezpośredniego wtrysku – NEVO-SKY DIRECT. Kierowca ma do dyspozycji panel DG7 z jednym tylko przyciskiem i kolorowymi diodami informującymi o; poziomie gazu w zbiorniku, stopniu rozgrzania reduktora, aktualnym trybie pracy. Podsumowując, małe spalanie w połączeniu z wysokimi obrotami i ponad trzystu konnym silnikiem to coś niesamowitego.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. Z pewnością jest to system dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

Firmę ADGAZ Walczak prowadzi Erwin Zacharzewski. 20 lat temu poznał żonę, której tato prowadził firmę zajmującą się gazem w ogólnym słowa tego znaczeniu. Dzięki temu zrządzeniu, po kilku próbach i przekształceniach narodził się pomysł montażu LPG w samochodach. W karierze zawodowej Erwina od 20 lat zajmuje się tylko instalacjami gazowymi.

►Adres ul. Osadników 2D, 67-200 Głogów dolnośląskie

►Telefon • 76 835 44 41

►E-mail • adgaz@poczta.glog.pl